Kraunasi...

Meninė gimnastika – pati gražiausia sporto rūšis, kuri labai išpopuliarėjo pastaruoju metu.
 
Grojant gražiai muzikai, atliekami įvairūs sudėtingi pratimai. Šiuose pratimuose naudojamas toks inventorius kaip gimnastikos kaspinai, virvutės (šokdynės), kuokelės, lankas ir meninės gimnastikos kamuoliai.
Mūsų komanda UAB „SANRO“ nuolat plečia siūlomo sporto inventoriaus asortimentą www.gimnastikossieneles.lt. Šiais metais mes aktyviai užsiiminėjome prekių, skirtų meninei gimnastikai, asortimento didinimu www.gimnastikosprekes.lt .
 
Mes esame įvairių įmonių-gamintojų atstovai. Mūsų prekių asortimentas kupinas mūsų pačių gamybos prekių modeliais.
 
Viena iš mūsų tinklapyje pristatytų pozicijų – kelių apsaugos INDIGO, skirtos tiek gimnastikai, tiek šokiams. Šios kelių apsaugos yra gaminamos kelių spalvų ir dydžių.
 
Taip pat mūsų yra sukurta kuprinė INDIGO, skirta meninei gimnastikai. Mūsų pirkėjai, neabejotinai, bus patenkinti šia kuprine, kadangi ji yra labai spalvinga, funkcionali ir tvirta.
 
Mažieji gimnastai labai rūpestingai prižiūri savo meninės gimnastikos inventorių, todėl mes galime pasiūlyti mūsų gamybos dėklą bet kuriam aksesuarui. Mūsų tinklapyje ( www.gimnastikosprekes.lt ) Jūs rasite dėklus skirtus virvutėms, kuokelėms, gimnastikos kaspinams, meninės gimnastikos kamuoliams, lankams, taip pat dėklą pusiniams meninės gimnastikos bateliams. Kiekvienas iš šių gaminių buvo sukurtas mūsų technologų su meile, kiekviena detalė apgalvota iki smulkmenų.
 
Visos mūsų gaminamos prekės išleidžiamos su prekės ženklu „INDIGO“. Mūsų prekės ženklas jau ne toks „jaunas“, tad mes galime patvirtinti, kad visos „INDIGO“ prekės ženklo sporto prekės atitinka bet kokius galutinio pirkėjo reikalavimus. Mes didžiuojamės savo prekės ženklu! Mes tobulėjame kasdien!
 
Grįžkime prie sporto prekių – dar viena šio sezono naujiena – virvutės (šokdynės). Mes prekiaujame įvairių spalvų ir ilgių virvutėmis (šokdynėmis). Taip pat mūsų asortimente turime virvučių (šokdynių) su liureksu.
Mūsų internetinėje parduotuvėje www.gimnastikosprekes.lt  taip pat parduodami meninės gimnastikos kamuoliai. Įsigyti galima įvairaus skersmens meninės gimnastikos kamuolius – 15 ir 19 cm. Taip pat prekiaujame meninės gimnastikos kamuoliais su blizgučiais.
Mūsų parduotuvėje meninei gimnastikai skirtos kuokelės parduodamos skirtingų ilgių: 35 ir 45 cm. Pas mus Jūs rasite įvairių spalvų kuokelių.
 
Dar vienas svarbus meninės gimnastikos aksesuaras – gimnastikos kaspinai. Gimnastikos kaspinus galite įsigyti su lazdele ar be jos. Lazdelę taip pat galima įsigyti atskirai.
 
Taip pat mūsų parduotuvėje parduodamos besiūlės kelnaitės ir gimnastikos triko, įvairių ilgių ir spalvų blauzdinės / getrai šokiams ir baletui bei juosmens diržas gimnastikai (apšilimui).
 
Populiariausios prekės – gimnastikos-šokių bateliai / češkės. Parduodame juodos ir baltos spalvos čėškes ir baleto batelius. Plati dydžių pasiūla leidžia mūsų pirkėjams pasirinkti tinkamą dydį. Taip pat gan populiarūs tarp mūsų pirkėjų yra pusiniai meninės gimnastikos bateliai.
 
Mūsų parduotuvės asortimente taip pat yra papildomos prekės meninei gimnastikai: įvairių spalvų kinezioteipas bei įvairios elastines juostos-espanderiai.
 
Visada malonu, kai viską ko reikia galima įsigyti vienoje vietoje. Mes siekiame to ir nuolat plečiame mūsų siūlomą asortimentą!
 
Visada Jūsų,
Sanro Sport komanda